Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Anime/Manga/Visual Novel Sohbet > Anime Tartışmaları > Anime Haberleri

Anime Haberleri Anime Dünyasından Son Gelişmeler, yeni anime duyuruları.

Devil May Cry 2

Anime Tartışmaları Kategorisinde ve Anime Haberleri Forumunda Bulunan Devil May Cry 2 Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçeriği Kısaca ->> Devil may cry, şu aralar 5.inci oyunu ve animesininde 2.inci sezonunu çıkarmaya hazırlanıyorlar.Animesi biraz daha önce çıkacak ama bunu yapmadan ...

Like Tree1Beğenilenler

LinkBack Konu araçları
Eski 19 Mayıs 2010, 11:50   #1
Uyumak istiyorum...

uykucu

cmlcn06'ın Avatarı

Giriş Tarihi: 03 Ocak 2010
Mekan: Ankara
Favori Anime: One Piece, Code Geass, School Rumble ve benzeri tarzlardakiler
Favori Manga: Berserk, Zippy Ziggy
Standart Devil May Cry 2

Devil may cry, şu aralar 5.inci oyunu ve animesininde 2.inci sezonunu çıkarmaya hazırlanıyorlar.Animesi biraz daha önce çıkacak ama bunu yapmadan animesinin ilk sezonunun blu-ray versyonunu çıkardılar.12 bölümün yanında bir özel bölüm ile izleyiciyi memnun etme isteği 1920x1080 görüntü ebadında gayet iyi oluyor.

ALINTIDIR ("haber kaynağı: www.ayeshadow.tr.gg" )

evey beyler ne düsünüyorsunuz cogu kisi animesini begenmesede adamlar 2. sezon icin kolları sıvamıs oyununu oynamadıgım icin animesi bana gayet güzel gelmisti (cogu begenmeyen kisi oyununu oynayanlardan cıkıyor) sizin düsünceleriniz nelerdir bence ben olsada izlerim olmasada ama cıkarsa kesin izlerim
MeiOu bunu beğendi.

Ayakta Ölmek Dizüstü Yaşamaktan İyidir. (G.Washington)
Baycmlcn06 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19 Mayıs 2010, 11:55   #2
Çok Kişisel
Dikkat Isırır...

Paranoyak

Aurora Borealis'ın Avatarı

Giriş Tarihi: 27 Kasım 2009
Mekan: İst.
Favori Anime: G.İ.T.Shell
Favori Manga: Skip Beat!
Blog Girişleri: 54
Standart İlgi: Devil May Cry 2 Geliyor

ben oynunu oynamadım. oynanam da şu saatten sonra.. belki de bundan dolayıdır bilemem ancak bir çok kiş beğenmemiş olsa da ben beğenmiştim. benim sevdiklerimden biri habere sevindim. kesinlikle izlerim...

not: 10 luk değildi ama uyuzluğumdan 10 vermiştim
yazana not: sadece beyler mi?
Eski 19 Mayıs 2010, 12:10   #3
Dark Matter

Artis

gundamaster'ın Avatarı

Giriş Tarihi: 31 Ağustos 2009
Mekan: Raccoon City
Favori Anime: Mobile Suit Gundam 00, Kaiji
Favori Manga: Claymore, Berserk, The Breaker
Blog Girişleri: 1

Oyunlarını oynadım ki zaten en sevdiğim oyun serilerinden biridir. Animesini de izledim ve beğenmiştim ama oyundaki hikayeyi anlatsa çok daha iyi olur demişimdir hep.
Oyundaki hikaye çok kapsamlı ve güzel anlatılıyordu, anime de ise her bölüm ayrı ve birbirinden kopuktu. Beğenilmemesinin de sebebi buydu.
İkinci sezonda 5. oyunun tanıtımı için yapılacaksa yine birbirinden kopuk bölümleri olacağını düşünüyorum.
Oyununu oynamamışlara da buradan acilen oyunu oynamalarını tavsiye ederim çok başarılı bir oyun çünkü.
gundamaster Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19 Mayıs 2010, 12:15   #4
Ne düşünüyorsun?

Dans

yuuki_cross'ın Avatarı

Giriş Tarihi: 09 Eylül 2009
Favori Anime: D.Gray-Man, FMA:bro, PandoraHearts, VampireKnight, LoveCom, KimiNiTodoke, Nana, Gundam00, Ouran, Ur
Favori Manga: Flowers of Evil, Dengeki Daisy, CUT, Running On Empty, KoukouDebut, Merupuri, TotallyCaptivated

Oyununu oynamadım, ilk serisini de izlemedim ama devamının geliyor olması iyi çünkü 12 bölüm falan kısa serileri hiç sevmem. hdd nin en diplerinde yatıyor dmc, izleme sırasında önlere bi yere alma vakti geldi sanırım. Sahiden niye sadece beyler xD Sanırım hanımların shoujo beylerın shounen eğilimi olduğu düşüncesi kırılmamış henüz. Şahsen action, shounene vs bayılrım. Hatta en sevdıgım 2. tür shounendir.
Bayanyuuki_cross Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19 Mayıs 2010, 14:39   #5
Ne düşünüyorsun?

Düsünceli

Beyazm'ın Avatarı

Giriş Tarihi: 31 Ağustos 2009

Oyunu oynamadım seriyi izledim, fazla beklentisi olanlar için yeterli olmayacaktır ama yerden yere vurulacak bir seri de değil bence. 2. sezonun gelmesine sevindim.
BayBeyazm Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19 Mayıs 2010, 14:50   #6
Napsam bilemedim..

Çapkin

Underfined'ın Avatarı

Giriş Tarihi: 09 Eylül 2009
Mekan: Ankara-Zonguldak
Favori Anime: Gintama,Eyeshield 21,Hajime No Ippo,Dragon Ball,Dragon Ball Z,Black Lagoon
Favori Manga: One Piece,Slam Dunk,Shamo,Area No Kishi

Ben oyununuda oynadım serisini de izledim..Her ikisinide beğenmiştim 2.sezon ve yeni oyun iyi haberler.Teşekkürler
Eski 19 Mayıs 2010, 17:02   #7
Uyumak istiyorum...

uykucu

cmlcn06'ın Avatarı

Giriş Tarihi: 03 Ocak 2010
Mekan: Ankara
Favori Anime: One Piece, Code Geass, School Rumble ve benzeri tarzlardakiler
Favori Manga: Berserk, Zippy Ziggy

benim hatam anime forumlarında daha cok erkeklerle konustugum icin alısmısım

yorumlara bakılırsa beklenen bir anime bakalım hangi grup cevirisini yapacak

Ayakta Ölmek Dizüstü Yaşamaktan İyidir. (G.Washington)
Baycmlcn06 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20 Mayıs 2010, 16:43   #8
Evde yatarak nasıl iş bulurum?

Depresyonda

yondaime'ın Avatarı

Giriş Tarihi: 04 Aralık 2009
Mekan: Askeriğide biter evde yatar
Favori Anime: Bakemonagatari, Darker Than Black,Naruto,Bleach,OnePiece, Dragon Ball, Rurouni Kenshin
Favori Manga: OnePiece, Naruto, Bleach, Claymore, D.Gray-Man, Onime no Kyo

İlk sezonu izledim güzeldi ama 12. bölümde bitirdiler. Dedim bu kadarcık mı? 2. sezonu izleriz artık.
Bu arada animesi oyununa göre oldukça vasat. Oyununu çok oynamadım ama oynadığım kadarıyla animesiyle oldukça farklı. Oyununda daha fazla aksiyon var. Anime konuyu baya bir ağırdan almış. Bu da ister istemez oyununu oynayanların beklentilerini karşılamıyor.
Bayyondaime Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20 Mayıs 2010, 17:01   #9
Kötü olmak seni geri getirir
miydi acaba?

yalnız

Akuma_Blade'ın Avatarı

Giriş Tarihi: 11 Eylül 2009
Mekan: İskenderun / Hatay
Favori Anime: Gundam, Votoms, Lain, GITS, Blackjack, FMP, NHK ni Youkoso, Nadesico, Yamato, Fafner, Akira
Favori Manga: Blame, KOR, Mermaid's Forest, KKNJ, NGE, FSS, Aku no Hana, Detective Conan, Jiraishin, Akira, Alive
Blog Girişleri: 6

Bana göre averaj yada kötü değil de kolpaydı, demek istediğim, Devil May Cry ismini haketmeyen bir işti. Oyunda kombolardan kombolara akarken Anime'de takozvari dövüş sekansları görüyorduk. Hele hele epik olması gereken o son savaş rezaletin zırt dediği nokta idi. Teknik (?) detayları çok eşelemeye gerek yok kanaatindeyim. En basitinden oyundaki karizmatik Dante ne ise Anime'deki Dante bir o kadar loser'dı.

Devil May Cry'in oyun olarak senaryosuna çok da hakim değilim, ama ucundan bir yerinden Vergil ve Nero'nun orjinal hikayeleri doyurucu şekilde sıkıştırılmalıydı, o bile olmadı, yapılamadı. Seriyi seven çok insan gördüm ama açıkçası çok Anime izleyip de seveni nadir gördüm. Uzun lafın kısası, Capcom bu kez işini sağlam tutup başka bir stüdyoyla anlaşmalı, yada ince eleyip sık dokuyabileceği için OVA metodunu seçmeli. İkisi de olmayacaksa, yeni seri de "bile bile lades" olur diyorum ben.
BayAkuma_Blade Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21 Mayıs 2010, 00:11   #10
Ne düşünüyorsun?

----

leydipolgara'ın Avatarı

Giriş Tarihi: 10 Eylül 2009
Favori Anime: Nana , Itazuraa Na Kiss
Blog Girişleri: 1

Bol combo lu oyunları pek sevmiyorum fakat Devil May Cry'in oyununu oynamıştım. Sonrasında animeyi izlememe rağmen ben gayet beğenmiştim ve şuanda bu haberi gördüğüme çok sevindim çünkü serinin devamı olmalıydı. 12 bölüm az olmuştu.
Gerçi bana göre her anime devam etmeli,hiçbiri bitmemeli
Niye geldik kaldık,niye gidiyoruz bilmeden.

Ömer Hayyam
leydipolgara Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla

Etiketler
anime

Şu Anda Bu Konuyu İnceleyenler: 1 (0 Üye ve 1 Misafir)

Konu araçları

Gönderi Kuralları
Kendi yeni konularını düzeltemezsin
Kendi mesaj cevap yazamazsın
Kendi mesaj eklentilerini düzeltemezsin
Kendi mesajlarını düzeltemezsin

BB Kod Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Açık

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 09:57.