Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > MikaNBu Girişi Oylayın

Kure-Nai ve Kure-nai Ova

17 Ekim 2012 saat 15:25 gönderen MikaN
Güncellendi 29 Kasım 2012 - 10:00 by MikaN

Kure-Nai Ova

16 yaşında olan Shinkuro Kurenai yaşına rağmen arabulucudur ve arası bozulmuş insanları barıştırmak için uğraşır. Fakat ona en son verilen görev Kuhouin Murasaki adındaki varlıklı bir ailenin kızın korumacılığını yapmaktır. Shinkurou ve Murasaki gün geçtikçe birbirlerine öyle ya da böyle iyice bağlanırlar. Ayrıca birbirlerini de tanımaya ve sevmeye de başlamışlardır. Böyle olunca Murasaki öğrendiği her şey için bir mutluluk hissetmektedir. Kendi temizliğini, yemeğini vs. kendisi yaparak insanlara ne kadar yararı dokunacağını öğrenir ve Shinkurou un yanında çok çok mutludur. Acaba ailesi kızın peşini bırakacaklar mıdır? Yoksa onu bulup alacak ve kendi istedikleri gibi bir kuşun kafeste yetiştiği şekilde mi yetiştirecekler midir?

Böyle bir tanıtım diyebilirim. Ovaları ise bunun devamı gibi gözüksede tamamen kopuk bir seri. 1.Ova'yı çevirirken o kadar sorun olmasada 2. seri tamamiyle berbattı diyebilirim. Konular ve konuşmalar tamamen birbirinden bağımsız kopuk desem yeri. İlk çevirimi bunun gibi yıkık bir animede yaptığım için pişmanlık duyuyorum desem yeri.
Bulunduğu Kategori Kategorisiz
Gösterim 312 Yorumlar 0 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 0

Yorumlar

 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 03:35.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler