Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > animedyumBu Girişi Oylayın

Nazo no Kanojo X - 03

23 Nisan 2012 saat 03:51 gönderen animedyumArkadaşının yalanını tam da öpüşürken yakalayan Tsubaki'nin yine özenme faslı başlıyor. Zaten şu son iki bölümde, yani Tsubaki ile Urabe çıkmaya başladıklarından beri Tsubaki her fırsatta bildiği standart ilişkilere özeniyor ama Urabe'nin don makasına veya süper hızlı hareketlerine kurban gidiyor. Bu bölümde önce arkadaşına özeniyor, sonra da Urabe'ye çıkma teklif eden yakışıklı çocuğu kıskanıyor.

Urabe önce evde tatması için Tsubaki'ye yolluk bir salya veriyor... hmm, bu cümleyi nasıl anlaşılır kılabileceğimi bilemedim Yolluğun oğlanda yarattığı etki haliyle yine bir fantezi oluyor. Rüyasında Urabe'yi öptüğünü gören Tsubaki bu kez okuldan sonra şansını deniyor ama Urabe de en az Tsubaki kadar arayışlarda. Kızın da bazı şeylerden emin olması gerek. Sırf salyasını tattı diye Tsubaki'yi sevgili mertebesine çıkartamaz. Eh, özellikle kadınlar için karşıdakine güvenme çok önemlidir, Urabe'nin hisleri oldukça doğal... yani don makası, salya tattırımı, temastan ışık hızında kaçışı, olur olmadık yerde kahkahalara gark olması vb. gibi geri kalan her şeyin dışında.

Tsubaki'nin deneyimsizliğinden doğan sabırsızlığı bence çok gerçekçi. O yaştaki hangi delikanlıya baksanız dokunduğu yerde hormon bırakacak kadar doludur. Aynı şekilde Urabe'nin olgunluğu da (çok az bir abartı hariç) oldukça normal, ne de olsa ergenlikte kızlar çok daha çabuk olgunlaşırlar. Fakat ben bu serinin tek taraflı gitmesinden ve Urabe'nin sadece "gizemli bir kız" olarak kalmasından şikayetçiyim. Keşke Tsubaki gibi Urabe'nin de ara ara iç sesini duyabilsek ve onun kafasından geçenlerle tanışabilsek. Şu haliyle azmış bir oğlan ve kapalı kutu bir kız arasındaki ilişki şeklinde ilerliyor seri. Gerçi çok da şikayetim yok çünkü eşine kolay rastlanır bir hikaye anlatmıyor.


Devamını Oku...
Bulunduğu Kategori Kategorisiz
Gösterim 395 Yorumlar 0 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 0

Yorumlar

 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 19:15.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler