Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > animedyumBu Girişi Oylayın

Nazo no Kanojo X - 01

08 Nisan 2012 saat 18:47 gönderen animedyum
Okula yeni gelmiş esrarengiz bir öğrenci oturduğu sırada ağzından salyalar akıtarak uyuyakalınca Akira Tsubaki bu kızın salyalarının tadına bakar. O güne kadar hiçbir kız arkadaşı olmamış Akira kızın gözlerini gördüğü anda ona vurulur. Hakkında hiçbir şey bilmediği Mitoko Urabe isimli bu kız ise Akira'ya karşı aynı hisleri taşımaktadır ve Akira'yı ilk seks yapacağı kişi olarak görmektedir.


Tuhaf bir anime bekliyordum ama bu... çok acayipti. Örneğin, Hen Zemi sapıklığın dibine vurmuş bir seriydi ama işi dalgaya alıp abartıyordu. Nazo no Kanojo X ise her fırsatta ciddiyetini korumaya uğraşıyor. O kadar sabit bir tempo var ki salya sahnelerinde resmen şoke oluyoruz. Tam bir asosyal ve çatlak gibi gösterilmek istenen, gaipten duyduğu seslere gülen Urabe'nin yanında Akira da pek öyle alışıldık bir genç gibi gösterilmiyor. Gördüğü tuhaf rüyalar, salyanın tadını beğenmesi, kıza bir anda aşık olması... Neredeyse iki adet tıbbi vakayla karşı karşıyayız.

Bunların dışında seride uygulanan animasyon da bir garip. 80'ler, 90'lar ayarındaki animasyon bu serinin basit bir ecchi/borderline hentai olmayacağının kanıtı. Elimizde, ilk cinsel deneyimlerini yaşamak isteyen iki tane sıra dışı genç var ve aralarındaki ilişki bile bu ikiliden beklenmeyecek kadar sıra dışı. Çok ilginç bir seyirlik olabilir.Devamını Oku...
Bulunduğu Kategori Kategorisiz
Gösterim 230 Yorumlar 0 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 0

Yorumlar

 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 15:00.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler