Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > animedyumBu Girişi Oylayın

Jormungand - 03

25 Nisan 2012 saat 22:56 gönderen animedyumKoko'nun önderliğinde adrenalin, delilik ve mizah dolu Jormungand serüveni devam ediyor. Bölümlük anlatımı seçen seriye her hafta farklı ve ilginç düşmanlarla zenginlik katılırken ana kadronun karakter gelişimleri ise gıdımlık ilerlemelerle sürdürülüyor. Bazen askerlere, bazen iş adamlarına, bazen de suikastçılara karşı savaş veren HCLI ekibi görünen o ki epey bir süre daha kazanmaya devam ederek animenin sadece aksiyon tarafını üstlenecek.

Bu seçimin doğal olarak kısıtladığı Jormungand'ın aksiyon ve heyecan anlamında görevini yerine getirdiğini ise söylemek mümkün. Özellikle ara gaz misali kondurulmuş sahnelerin başlangıçlarında çalan parçalarla bu aksiyonun fitili yakılıyor ve genellikle bölüm sonuna kadar da tempo hiç düşmeden sürüyor. Çatlak Koko'nun görmüş geçirmiş ekibi bu bölümdeki gibi çatışmalara sıkça girdikleri için hem duruma tamamen hakimler hem de dişlerine göre bir rakip bulduklarında bunun tadını çıkarma niyetindeler.

Tabii bu tip yapımların hepsine bir şekilde sızan mantık hataları benim canımı sıkıyor. Bu bölümdeki o küçük bahçede gerçekleştirilen çatışmada susturucunun sesini duyup siper almalar, ateş hattında elini kolunu sallayarak dolaşmalar, "o mesafeden nasıl vuramaz"lar hayli sırıtıyor ve motivasyon dağıtıyor. Yine de bölümler belli bir heyecan seviyesine ulaştıkları için galiba bu tip kusurları görmezden gelmek gerekiyor.


Blog Sayfasını Git...
Bulunduğu Kategori Kategorisiz
Gösterim 354 Yorumlar 0 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 0

Yorumlar

 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 05:18.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler