Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > animedyumBu Girişi Oylayın

Tsuritama - 04

04 Mayıs 2012 saat 20:45 gönderen animedyumBüyük annenin hastaneye yatmasının ardından evdeki işlere bakan Yuki, olağanüstü derecede rahatsız edici bir karakter olan Haru yüzünden çileden çıkma noktasına geliyor. Çamaşır makinesini köpürten, tabakları düşüren, su hortumuyla oynayan, herkesin işine burnunu sokan, yerli yersiz konuşan Haru yalnızca Yuki'yi değil, beni de zıvanadan çıkarıyor.

Fakat uzaylı kamuflajıyla şekillendirilmiş Haru bilinçli olarak bu kadar sinir bozucu bir karakter zira Haru'yu küçük bir çocuk gibi görmemiz isteniyor. Anlamlarını bilmeden kullandığı kelimeler ve bulunduğu davranışlarla Haru, kendisinin de dediği gibi temel bilgilerden yoksun lakin öğrenmeye istekli. Hepsinden de önemlisi iyi niyetli. Su tabancasını kafasına estiği gibi kullanıyor olabilir ama tek amacı faydalı olabilmek.

Yuki'nin bardağını bu kadar kısa sürede taşırması iyiye işaret. Serinin hayrına bir daha bu kadar sinir bozucu bir karakter olamayacak, en azından yönetmen Nakamura Kenji bu kozu bir daha kullanmayacak. Seslendirmesine her ne kadar tahammül edemesem de (sanırım aynı hafta içinde Kimi to Boku sayesinde iki kere dinlemem yüzünden) Haru'nun çok gerekli bir karakter olduğunu yadsıyamam.

Benim asıl merak ettiğim, süper bilge büyük annenin daha ilk bölümde sorgusuz sualsiz Haru'yu eve nasıl kabul ettiği. Belli ki Natsuki ile babasının limoni araları bir süre daha bölümlere malzeme olacak ama Haru'nun neden Yuki ile aynı evde yaşadığını merak ediyorum. Bir yerde geçmiştir belki, ben kaçırmış da olabilirim. Ayrıca Akira'nın da yavaş yavaş seriye dahil edilmesini, gözlemci ve pasif moddan aktif hale geçmesini istiyorum. Sanki bu dörtlü OP'de gösterildiği gibi birlikte balık tutmaya başlayınca seri bir ivme kazanacakmış gibime geliyor.


Blog Sayfasını Git...
Bulunduğu Kategori Kategorisiz
Gösterim 281 Yorumlar 0 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 0

Yorumlar

 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 00:31.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler