Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > animedyumBu Girişi Oylayın

Accel World - 05+06

13 Mayıs 2012 saat 15:57 gönderen animedyumGeçen haftaki dandik ve bayat bölüm yüzünden bu hafta iki bölümü bir arada yazıyorum. Aslında geçen haftaki bölüm o kadar kötü değildi ama her tarafından klişelerin aktığı, son derece sıkıcı bir bölümdü. Haru'nun oyun karakteri kanat çıkaracak diye bir dövüş peydah edildi ve eski dosttan sadece bir süreliğine düşman yapıldı. Sonuçta Takkun ile Haru birlikte dövüşmeye başladılar ve gerçek hayattaki o basmakalıp arkadaşlık ilişkisi sürdürüldü.

Bu haftaya ise bu ilişkinin getirilerini izleyerek başlıyoruz. Takkun'un yardımıyla üst üste maçlar kazanan Haru 2. Level'a atlıyor. Gerçi aceleciliği yüzünden eldeki puanların büyük çoğunluğunu harcayıp oyun karakterini tehlikeye atıyor ama bu sayede seriye dahil olan yeni bir karakterle tanışıyoruz: Bouncer.

Accel World'de zayıfların dostu olarak onların puan kazanmalarına yardım eden Bouncer, bana bir bakıma oyunun denge mekanizması gibi göründü. Sanki kimsenin oyunu kaybetmemesi için uğraşıyor ama bu sayede başkalarının da puanlarını aşağıya çekiyormuş, oyuncular arasındaki farkın açılmamasını sağlıyormuş gibi.

Neyse. Sonuçta belli oldu ki bu serinin tek bir gizemi var: Oyunun programcısı. Onun kim olduğu açıklanana dek karakterlerimiz arasındaki ilişkilerle minyatür gelişimler sağlanacak. Kendi adıma serinin tamamen sanal dünyada geçmesini tercih ederim çünkü karakterler maalesef çok da izlemesi keyifli tipler değiller.


Blog Sayfasını Git...
Bulunduğu Kategori Kategorisiz
Gösterim 280 Yorumlar 0 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 0

Yorumlar

 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 01:41.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler