Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > animedyumBu Girişi Oylayın

Accel World - 07+08

29 Mayıs 2012 saat 15:52 gönderen animedyumMeh... Acayip sıkıcı. Haru'nun kuzeni falan da kurtarmaz. Artık iki haftada bir yazmaya karar vermiştim ama tamamen bıraksam en güzeli. Dikkat çekme isteği uyandıran hiçbir gelişme olmayınca bir seri hakkında konuşmak çok zorlama duruyor. Karakterler dövüşsün, bölgeler için savaşsın, sonunda da Haru galip gelsin. Başı kıçı belli.

Tek sürpriz, zamanı geldiğinde Haru'nun Kuroyuki'ye karşı gelmesi olacak. Bu bölümde hiçbir zaman Senpai'si ile savaşmayacağının altı o kadar çizildi ki bunun gerçekleşmesi şimdiden duyurulmuş gibi oldu.


Kaliteli animasyonun yanında izahat gerektiren bir sanal dünya var ama bunu detaylandırmaktan çok çabuk vazgeçildi. Şimdi yalnızca karakterlerin dövüştüğü tekdüze bölümler izliyoruz. Her hafta yeni karakterler dahil edilerek çeşitlilik yaratılmak isteniyor ama yalnızca sade bir istek olarak kalıyor. Karakter gelişimi namına hiçbir şey kalmadı, benim de yazmak için şevkim kalmadı.Blog Sayfasını Git...
Bulunduğu Kategori Kategorisiz
Gösterim 257 Yorumlar 0 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 0

Yorumlar

 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 09:42.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler