Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > animedyumBu Girişi Oylayın

Jormungand - 07+08

31 Mayıs 2012 saat 02:34 gönderen animedyumAslında birkaç cümle yazmıştım geçen hafta ama ne yazıyı tamamlamaya ne de yeni bölüm gelmeden yayınlamaya uğraşamayacak kadar tembelleşmiştim. Bu bölümlük anlatımlar ve her bölümde yeni bir rakibe/düşmana karşı verilen sonu belli mücadeleler beni hayli sıkmaya başladı.

Hem karakter gelişimini hem de serinin -eğer varsa- gideceği tek rotayı iyice körelten bu anlatım tarzı benim yazmamı da gitgide köreltiyor. Bölümdeki olayları anlatmak dışında ne yazabileceğimi hiç bilmiyorum. Dolayısıyla Jormungand'a da şimdilik ara veriyorum. Belli ki seriyi iki sezona yaymak çok bilinçli bir stratejiymiş ve ilk sezonu resmen tanıtım kampanyasına adamışlar. Keşke kıçı kırık bir paintball oyunu üzerinden keskin nişancı elemanı ya da Afrika'daki bir çarpışma üzerinden Valmet'i tanıtmasalardı... çünkü bu kadarla tanımış olmadım.Blog Sayfasını Git...
Bulunduğu Kategori Kategorisiz
Gösterim 264 Yorumlar 0 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 0

Yorumlar

 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 23:09.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler