Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > animedyumBu Girişi Oylayın

Katte ni Kaizou - 6

06 Haziran 2012 saat 14:32 gönderen animedyumBazen saçma sapan, bazen hiçbir işe yaramayan ama genellikle çok mantıklı detayları daima tartışılabilir gerekçelerle açıklayan serinin son bölümü. Yarım yamalak yapılan bir şeyin her zaman sorun çıkarabileceğinden ama yapılan bir sapıklık veya yalan söylemek bile olsa iyice abartıldığında herkesin hoşgörü göstereceğinden bahseden bölüm alışıldık tuhaflıktaki örnekleriyle iyice komik bir hal alıyor. Aşk ve korku arasındaki bağı gayet mantıklı bir şekilde örneklendiren bölümde ayrıca ipte yürüyen cambaz durumu konu ediliyor.

Katte ni Kaizou 6 bölümünün tamamında gündelik yaşamda sıradan karşıladığımız vakaları elinden geldiği kadar uç örneklerle abartarak bu vakaların sınırlarını zorlamaya çalışan bir seriydi. Çoğunluğunda eğlenceli ve arsız takılan seri zaman zaman dumura uğratacak detaylar sunarak kendince farklılık yaratmayı deniyordu. Kısa, zevkli ve değişik bir anime arayanlar için iyi bir alternatif sunuyordu.


Blog Sayfasını Git...
Bulunduğu Kategori Kategorisiz
Gösterim 377 Yorumlar 0 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 0

Yorumlar

 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 16:29.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler