Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > animedyumBu Girişi Oylayın

Otona Joshi no Anime Time: Life's Best 10

07 Nisan 2013 saat 20:38 gönderen animedyum40'ına merdiven dayamış, uyku tutmayan gecelerde hayatının en iyi 10 anını sıralayan, sürekli geçmişini gözden geçiren bir kadın var bu kez. Otona Joshi no Anime Time mutlu mesut romantik komedilerin allanıp pullanmış basmakalıp karakterlerinin yerine bir kez daha beklediğini alamamış bir kadını anlatıyor.

Projenin tamamındaki bu yalın karakter seçimleri ister istemez bir gerçekçilik doğuruyor. Romantik komedilerde tesadüf kombolarıyla üretilen mutlu sonları bu projede görmek zaten imkansız. Anime edilmiş kısa filmlerden farksız olan Otona Joshi yapımlarının kendi içlerinde gösterdikleri farklılıksa çeşitli ülkelerle neredeyse özdeşleşmiş sinemasal anlatımlara olan benzerlikleri.

Life's Best 10 de tıpkı bir Fransız filmi gibi. Bones'un prodüksiyonunda aktarılan bu eser, projenin diğer animelerinde olduğu gibi yine buruk bir tada sahip. Aradan 25-30 yıl geçmesine rağmen ilk aşkını tekrar görmek için okul toplantısına giden Hato'nun hayatında dolduramadığı boşluğu işleyen bölüm, yetişkin hayatını çok iyi analiz etmiş sürpriz bir gelişmeyle sonlanıyor. Sıralamanın yeri bu kez bir daha değişmemek üzere sabitlenirken Hato'yu kahkahalara boğan bu sürpriz, izleyicide ise buruk bir gülümsemeye yol açıyor.

Blog Sayfasını Git...
Bulunduğu Kategori Kategorisiz
Gösterim 581 Yorumlar 0 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 0

Yorumlar

 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 11:28.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler