Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > animedyumBu Girişi Oylayın

Arve Rezzle: Kikaijikake no Yousei-tachi

24 Nisan 2013 saat 23:54 gönderen animedyum


3 senede izlediğim 11. Young Animator Project animesi ve açık ara en kötüsü. Light novel uyarlaması olan Arve Rezzle güya bir bilim kurgu hikayesi ama aslında kaçak güreşen bir animeden ötesi değil.

Hikaye çok da özgün sayılmaz. İnsanlar ölseler bile ruhları/bilinçleri başka bedenlerde can bulabiliyor. Başkarakter Remu da kız kardeşiyle konuşurken aslında karşısında duran görüntünün pek de gerçeği yansıtmadığını öğreniyor. Sonrası koşturmaca ile kovalamaca, biraz ecchi ile iki adet manasız fanservice sahne ve drama-aksiyon-romantizm vs. derken hepsinden bir tutam katılmış bayat bir çorba.

Geride kalan 10 animenin hepsi, bu projenin kısa film mantığını iyi etüt etmiş ve elinden geldiğince de bu disipline sadık kalmış yapımlarken Arve Rezzle alelade bir serinin açılış+final bölümü kolajından farksız. Gelişme kısmı ise ekranda patlatılan ve dikkat dağıtmaktan öteye geçmeyen verilerden ibaret. Bittiği anda ne anlattığı dünyayı tanıtabilmiş ne de ilginç sayılabilecek hikayesini merak edilebilir bir kıvama getirebilmiş bir anime Arve Rezzle.

Blog Sayfasını Git...
Bulunduğu Kategori Kategorisiz
Gösterim 311 Yorumlar 0 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 0

Yorumlar

 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 20:55.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler