Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > hariseldonBu Girişi Oylayın

Edebiyat kızı - Bungaku shoujo

06 Ocak 2010 saat 17:24 gönderen hariseldon
Güncellendi 10 Ocak 2010 - 01:33 by hariseldon (dil bilgisi hataları)Konoha Inoue görünüşte oldukça sıradan bir lise ikinci sınıf öğrencisidir. Ara sıra hakkında imalar yapılan iki yıl önceki bir olay dışında, hayatı normal kelimesiyle özetlenebilir; eğer bir zamanlar ödüllü çok satan bir romanın kadın yazarı olduğu gerçeğini göz ardı ederseniz. Ancak kitabımızın kahramanı olan bu genç adam, başına gelen gizemli bir felaket yüzünden bir daha asla yazmamaya yemin etmiştir.
Bu durum, okulundaki edebiyat kulübünün başkanı üçüncü sınıf öğrencisi, Amano Tooko tarafından zorla edebiyat kulübüne sokulmasına kadar böyle devam eder. Amano Tooko, edebi eserlerin tadına bakmak gibi bir garip huyu olan oldukça güzel bir kızdır.
Girişi burada okuyabilirsiniz.
http://www.scribd.com/doc/24834452/B...0R%C4%B0%C5%9E

Bu kitap pek çok ödül kazanmış, diğer light novellara göre daha edebi bir dile sahip ve Japonlar'ın yazmakta oldukça iyi olduğu korku ve polisiye türünde.

Birinci bölümden çeviriye devam eden olursa ne güzel olur.Bunu çevirmek için pek kendime güvenemiyorum.Hem önce diğerlerini bitirsem daha iyi olur.
Bulunduğu Kategori Light novel
Gösterim 634 Yorumlar 0 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 0

Yorumlar

 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 06:11.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler