Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > DaichiBu Girişi Oylayın

Bien Mal

09 Ocak 2010 saat 02:18 gönderen Daichi
Güncellendi 21 Ocak 2010 - 19:39 by DaichiAdı: Bien Mal
Tür: Psikolojik Gerilim, Hayat Kesitleri, Drama, Polisiye, Gizem
Yapım Yılı:
2010
Tahmini Sezon Sayısı:
2
Tahmini Bölüm Sayısı:
24+
Bölüm Çıkış Tarihi:
21.01.2010
Yapımcı:
Sick Minds™
Yazar: Daichi
Fikir: Daichi
Kurgu: Daichi & Deithell
Editör: Deithell

Başlangıç: ''Karanlık, ona dışından bakıyorum, herkes gibi, gözlerimin önüne inmiş, beni ve çevremdekileri tamamen perdelemiş, görmek istediklerimin önunde bir duvar formunda uzatılan el, istemediklerim, orada olduklarını bildiğim halde yine karanlık, beni avutmak için bana rağmen gölgelerini uzerine cekmiş. Mum, koca bir güce karşı durma cabasındaki zavallı bir azınlığın sembolü gibi, sadece kendi, sadece çevresinden ibaret, kendi için var orda, ve onu kullananlara, ben bu muyum? Bu kadar mıyım, bu ışık, sadece olanı kendi istediği şekilde görmekten ibaret mi, onu yalanlamak, sadece birkaç dakikalığına da olsa unutmak, herkes gibi ben de bu kadar kendimden ibaret, bu kadar zavallı ve çevremdeki ışığın ördüğü, karanlığın Ben'im içimdeki o zavallı beni aşamadığı için yıkamadığı duvar, gözlerimin önundeki kağıtlar, binlerce yıllık doğasını koca evreni cebine sokabilecek kadar gözünde küçültürken kendini de bir hiç kadar sıfıra indirgemiş insanın hala anlayamadığı bir var olmanın yine insan elinden geçmis süprüntü ve acuze hali. Hepimiz aslinda bu kadar mıydık? Doğru olan neydi, bize ne verildi, ve ben bunu sorguluyorum, bunun için yanlış ilan ediyorum, ironik, doğruyu sorguladığım için yanlış ilan edilmek, kendimi tanımak isterken bana dayatılan binlerce benliğin arasında boğulmak. Bir yere ulaştım, sadece orayı tanımlayamıyorum... Karanlık, ona içinden bakıyorum ve onu görüyorum..!''


Yazar'ın notu v1.0:
Çok büyük potansiyeli olan bir seriyi sizlere sunmaya karar verdim, karar verdik. Uzun zamandır kafamda dönen binlerce hikaye fikirlerinden bunu. Bunu sadece potansiyeli için değil, öyle rasgelede seçmiş oldum. Ama yanılmadığımı düşünüyorum. Bu seriyi karşınızda aramızda yazarlar ve başkalarıyla kurduğumuz grubun adına sunucam. Bunun devamlılığı hep siz okurların elinde. Söylüyecek birşeyiniz olmasa bile en azından okuduğunuzu belirtecek şekilde yorum yapmanız bile yeterli. Hele ki bölümü tartışmanız benim için büyük bir mutluluk olur. Stay tunned, minna-san!


Bulunduğu Kategori Kategorisiz
Gösterim 717 Yorumlar 4 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 4

Yorumlar

 1. Eski Yorum
  UnderminE'ın Avatarı
  Tür harika, ne olursa olsun takip ederim. Fakat, dikkatimi çeken birşey oldu Başlangıç'ta. Çok fazla virgül kullanımı var sanki. Yani bir cümleyi okumaya başlıyoruz ve cümlenin sonuna gelindiğinde başını unutuyoruz. Sadece dikkatimi çektiği için söylüyorum, yanlış anlaşılmasın (:

  Kolay gelsin bakalım.
  permalink
  09 Ocak 2010 saat 12:10 gönderen UnderminE UnderminE Çevrimdışı
 2. Eski Yorum
  Aurora Borealis'ın Avatarı
  Sıkı takip ettiğim türler. merakla takip edeceğim. kolay gelsin ve tebrikler

  not: undermine virgüller konusunda katılıyorum.
  permalink
  09 Ocak 2010 saat 14:25 gönderen Aurora Borealis Aurora Borealis Çevrimdışı
 3. Eski Yorum
  Emperor Lelouch'ın Avatarı
  Güzel bir yapım bekliyorum senden, en sonunda üşenmeyip yazmışsın. Bulgaristan'da olmana rağmen Türkçeyi de iyi kullanmışsın. Uzun soluklu ve kalitesini düşürmeyen bir seri olması dileğiyle.
  permalink
  10 Ocak 2010 saat 20:21 gönderen Emperor Lelouch Emperor Lelouch Çevrimdışı
 4. Eski Yorum
  Daichi'ın Avatarı
  Giriş, başlangıç olarak nitelendirdiğim bölüm geldi.

  Bien Mal - 0.Bölüm 1 Kısım - http://www.animemangatr.com/forum/bl...m-1-kisim.html

  Bien Mal - 0.Bölüm 2 Kısım - http://www.animemangatr.com/forum/bl...m-2-kisim.html
  permalink
  21 Ocak 2010 saat 19:39 gönderen Daichi Daichi Çevrimdışı
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 19:13.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler