Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > Not Defteriİlham perim yine gitti, halbuki yeni gelmişti... -.-

Neyse, işte bir ünlem işareti insanından soru işaretli yazılar.
Bu Girişi Oylayın

Değişimler

21 Ocak 2010 saat 19:36 gönderen Ryoko Yoichi

Herkes kişisel ya da toplumsal olaylardan bahsediyor. sanırım bende bunlardan bahsetmeliyim. Ama yaşamadığım şeyleri ya da önemsemediğim şeyleri paylaşmak istemiyorum. Değişimler. Son zamanlarda olan şeyler. Belki bu ergenlik dedikleri şeydendir ama hiçbir şey 2-3ay önce olduğu gibi değil. Hiçbir şey birkaç gün önce olduğu gibi değil. Lanet olası hergün farkına varmadan birşeyler oluyor. Birileri sana küsüyor, başka bir kızdan hoşlanmaya başlıyorsun, en yakın arkadaşın değişiyor, eski sevgilin ayrı hikaye... Sürekli böyle şeyler oluyor. Ve bir süre sonra insanın kafası karışmaya başlıyor. 'Neler oluyor' diye düşünmeye başlıyorsun. Sebep-sonuç ilişkisi kurmaya çalışıyorsun ama sonra bir halta yaramadığını fark ediyorsun. Galiba bunların sebebi duygularımız, ruh halimiz. Yarım saat önce melankolik bir haldeyken, şimdi arkadaşlarınızla su savaşı yapmanız. Birden bire yağmur altında koşmaya başlamanız. Bunların hepsi nasıl ruh halinizle alakalıyken sanırım bu değişimlerde öyle. Ve malasef bir çözümü olduğunuda sanmıyorum. Hadi ama, bunları yaşıyan tek kişi ben olamam. O yüzden işte doktorunuzun tavsiyesi. Sadece yaşamaya devam edin.
Bulunduğu Kategori Ivırzıvırlar ve Şiirler
Gösterim 428 Yorumlar 2 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 2

Yorumlar

 1. Eski Yorum
  Aurora Borealis'ın Avatarı
  İnsanız, büyüyoruz, yaşıyoruz, öğreniyoruz ,hissediyoruz ve bunlar olurken değişmememiz imkansız gibi bir şey.. ilginç bir anlatış tarzın var. Hoş olmuş. Teşekkürler
  permalink
  22 Ocak 2010 saat 00:00 gönderen Aurora Borealis Aurora Borealis Çevrimdışı
 2. Eski Yorum
  Ryoko Yoichi'ın Avatarı
  Ben teşekkür ederim. Asıl ilginci bunlar olurken değiştiğimizi fark etmememiz. Hepsi birden oluyo ve farkına varamıyorsun. Ve bu çok hoş.
  permalink
  22 Ocak 2010 saat 00:12 gönderen Ryoko Yoichi Ryoko Yoichi Çevrimdışı
 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 10:05.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler