Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > animedyumBu Girişi Oylayın

Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru!

08 Temmuz 2012 saat 16:45 gönderen animedyumBir kız arkadaş edinmesini vasiyet eden babasının bu son dileğini yerine getirmek için yeni bir okula başlayan Shougo'nun, doğumda ayrıldığı kız kardeşi de bu okuldadır. Kız kardeşi, Shougo'ya yakınlaşır fakat Shougo okuldaki kızların gözdesi olmuştur. İki kardeş "münasip" şekilde bir araya gelirken Shougo kendine göre bir sevgili bulabilecek midir?

Gerçekten az geldiği için, nedense bunlara bir türlü doyamadığımız için bir harem serisi daha. Yetmezmiş gibi ensest ve lolicon unsurlar da kendilerinden menkul. Etek altına aniden karanlık bir gölge indiren ve banyodaki aynaya manasız bir ışıklandırma çakarak sansürcülük yapan çizimler, Shougo'nunki gibi bir hayat düşleyenlerin ağızlarını silmek için mevcutlar sanırım.

"Al şu anahtarı, kendi evin olsun. Bir de kız bul ki rahat rahat sevişesin" diyen bir anne ve kendilerini onun kollarına atmak için hazırda bekleyen kızlar sayesinde konacağı çiçeğe karar verirken belli ki çok zorlanacak Shougo'nun aksine ben bu serinin adını unuturken hiçbir şekilde zorlanmayacağım.


Blog Sayfasını Git...
Bulunduğu Kategori Kategorisiz
Gösterim 286 Yorumlar 0 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 0

Yorumlar

 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 23:19.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler