Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Bloglar > animedyumBu Girişi Oylayın

Uchuu Kyoudai - 16+17

24 Temmuz 2012 saat 22:40 gönderen animedyumDaha en başından senelik anlaşılınca serilerin aynı standardı koruyan tempoları olabiliyor. İlk bölümlerdeki aceleci tavrın yerini çok uzun zamandır kanıksadığımız sakin bir süreç aldı ve açıkçası seyirciye hiç yaranmaya çalışmadan devam ettiriliyor. Seride öyle ahım şahım gelişmeler olmuyor belki ama Mutta üzerinden tanıdığımız karakterler belli ki daha uzun süre bizlerle birlikte olacaklar. Dolayısıyla onların tanıtımları için bu bölümlerin keyfini çıkarmak gerek.

Açıkçası seride bilinmeyen bir gelişme yaşanmadı. Kenji'nin grubunda Yamato'nun kendi kendine yarattığı sübjektif bir liderlik yarışı olduğunu zaten biliyorduk, geçen haftaki alarm olayıyla iyice ayyuka çıkan bir çamurlama girişimi yaşandı. Yamato'nun herhangi bir şekilde seçileceğini zannetmiyorum ama Kenji de eğer bu herifin akıl oyunlarına kanıp kızına geri dönmeyi seçerse çok üzülürüm. O mekikte kesinlikle Mutta ile birlikte oturması lazım.

Öte yandan önce saatin parçalanması, bu hafta ise gecenin köründe alarmın ötmesiyle birlikte Mutta nihayet duruma aydı ve yaşanan en ufak talihsizliği de JAXA'dan bilmeye başladı. Yeşil kartlardan haberdar olması ona bir avantaj sağlasa da gruba karşı olan güven duygusu zaten bilindik sonucu tasdiklemiş oldu: Grubun seçeceği iki kişiden biri elbette ki Mutta olacak.

Bu hafta, henüz 3. test başlamadan önce herkesin toplandığı odada yapılan bir sohbeti hatırladım. Galiba Mutta ile Kenji arasında geçen konuşmada, 3. teste normalde 10 kişinin kaldığından ve şu andaki sayının fazlalığından bahsediliyordu. Yeşil kartlar bana öyle geliyor ki sadece fazlalıklara veriliyor, yani JAXA'nın çoktan elediği adaylar yeşil kart alıp stres dozunu arttırıyorlar. Tabii gelecek haftanın fragmanında Mutta'nın söyledikleri bu tezimi yalanlıyor ama yeşil kartların çok da rastgele dağıtıldığını düşünmüyorum.


Blog Sayfasını Git...
Bulunduğu Kategori Kategorisiz
Gösterim 321 Yorumlar 0 Etiket Düzenle Eposta Blog Girişi
« Önceki     Ana Başlangıç     Sonraki »
Toplam Yorumlar 0

Yorumlar

 

Forum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 16:25.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler