Anime Manga TR

Anime-Manga Dünyanız

2007-∞

Anime Manga TRAnime Manga TR   Anime Manga TR
Anasayfa Forum Haberler Blog Albümler Manga Gruplar Dergi
Çevirmenler Projeler Favoriler Üye Ol - Register Yardım Takvim Arama Bugünün Gönderileri Forumları Okundu İsaretle

Geri Git   Anime Manga TR > Sinema > Uzak Doğu Dizi ve Film


Uzak Doğu Dizi ve Film Uzak doğu sinemasından seçmeler


My Girl

Sinema Kategorisinde ve Uzak Doğu Dizi ve Film Forumunda Bulunan My Girl Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçeriği Kısaca ->> Orijinal boyut için tıklayın...

Like Tree7Beğenilenler

Yorum
 
LinkBack Tanıtım Araçları
My Girl
Yayınlayan Squaw
26 Nisan 2012
Standart My GirlKÜNYE:
Diğer Adları: Ma-i-Geol / My Girl
Tür: Romantik, Komedi
Bölümler: 16
Yayın şebekesi: SBS
Yayın dönemi: 2005/12/14 - 2006/02/02
Senarist: Hong Jung Eun/ Hong Mi Ran
Yönetmen: Jun Ki Sang
Soundtrack kralı olan bir drama My Girl,üstelik çoğu rakibini bu yönüyle geride bırakabilecek kalitede ve kapasitede.Çeşitliliği yanında müziğin içeriği de yabana atılmayacak cinsten.Ne çok fazla drama izledim ne de çok fazla drama OST bilgim var,genelde Anime OST'leriyle haşır neşir olan bir takipçiydim ama son günlerde seri gittiğim dramalar konusunda da yer edinen bir şeyler olmaya başladı.Bunlardan biri My Girl isimli dramaydı, lakin bu tek beğendiğim OST değil ama kabul etmem gerektiğine inandığım bir durum söz konusu şu an.İki elin on parmağını geçmeyen bir geçmişe sahip olduğumu düşündüğümde pek de alternatifim yok diye düşünüyorum ama yine de güzel bir ziyafet sunan dramalardan My Girl.Konusundan da bahsedesim var ama benim takdir ettiğim yönü ilk olarak OST kısmı oluyor.Bazısı bildiğimiz melodilerden oluşsa da orjinal olanlarının hakkını yemek istemem. Özellikle de konunun ve yaşanılanların atmosferine uyan girişleri olan melodilerin güzelliğini yabana atamam hiç.Her şeyiyle dört dörtlük gözüyle bakmadım diziye ama söz konusu OST'sa eğer işte orda durmam gerektiğine inandıklarımdan biri.Dizi ise ayrı bir keyifti,izlerken bu kadar çok eğlendiğim başka bir drama (sanki çok izledim de ) hatırlamıyorum.Joo Yoo Rin karakterinde olan dişileri sevmişimdir her zaman;kendiyle barışık, hakkını yedirmeyen ve istediğini koparan.Gong Chan ise aslında beni tedirgin eden bir erkek tipi ama ona yakışan o soğukluğu sayesinde kendine bağlayıveriyor. Özellikle de o ses tonuyla karşıma dikildiği an her şeyin bir karara bağlandığı dakikaydı. Kendisinden gelen her tepkiye karşı ortaya döktüğü o ton izleyenini alabildiğince ona doğru sürüklüyordu.Konusunu bile görmezden getirebilecek bir ton o,onun yanında izleyicisini kendiyle barıştırabilecek bir ses.Mesleği rehberlik olan Yoo Rin'in küçük yaramaz bir kız çocuğu gibi yaptıkları,onun karşısında bu yaramazlıklara karşı fazla direnemeyen buz dağı Gong Chan'ın varlığı;işte bu dizide verilen en güzel iki unsur,onlara eşlik eden harika melodiler yanında uluslararası bir tenisçi olan Kim Seo Hyun ile ünlü bir playboy olan Gong Chan'ın sevimli mi sevimli kuzeni Seo Jung Woo.Birbirinden hoş,birbirinden çekici ve birbirinden daha çok etkileyici ezgileri olan tınılar.Ünlü bir işletmeci ailenin varisi olan Gong Chan'ın gittiği bir iş serüveninde Yoo Rin'in karşısına çıkmasıyla başlayan bir eğlence My Girl.Üçkağıtçı olan Yoo Rin'in, babasının borcu nedeniyle mafyadan kaçtığı bir anda Gong Chan'ın kucağına düştüğü bir geçmişle başlayan yolculukları var bizi bekleyen.Ardından da buz dağından beklenen tepkilerin geldiği olaylar zinciri.Önce Çin'den gelen iş adamlarına bulunamayan bir çevirmenin yerine geçmesiyle Yoo Rin hayatının şansını yakalamış olur.Çince'si sayesinde bu işi kapar ama ondan önce Gong Chan'ın başına olmadık sorunlar açar,peki ya sonrası?Sonrası daha beterdir aslında,ne siz sorun ne de ben söyleyeyim.


Gong Chan'ın ölüm döşeğinde olan büyükbabasının en son dileği yıllar önce reddettiği kızının çocuğunu bulmaktır. Son bir kez onu görüp,ondan af dilemek en büyük arzusudur.Uzun zamandır arasa da Gong Chan bunu hala başaramamıştır,bu noktada aklında Yoo Rin gelir,nasılsa büyükbaba ölecektir,bunun kolay olacağını düşünen Gong Chan hiç çekinmeden Yoo Rin'e iş teklifinde bulunur.Yoo Rin torun rolü oynayacak, Gong Chan mafyaya olan borçlarını kapatacak ve üstüne maaş da verecektir.Elbette bu Yoo Rin için kaçırılmayacak bir fırsattır.


My Girl başlarda da değindiğim gibi sahip olduğu müzikleriyle diğer dramalar arasında açık ara önde olan bir isim.Bugüne kadar izlemiş olduğum dramalar arasında en iyilerden biri.Dizi izlenmemiş olsa bile çoğu melodisi bir kez dinlendikten sonra kulaklarda yer edinebilecek kalitede.Bazıları (Mario'nun çalışması olan ''Never Say Goodbye'' ile Leon'un müziği olan ''Shape of my Heart''ın bu şarkısındaki giriş melodisinden esinlenilen müzik gibi) aşina olduğumuz tınılara sahip ama direk alınıp da konulan melodiler değil hiçbiri. Aksine üzerinde yeniden çalışılmaya gidilmiş ve ortaya oldukça kaliteli bir iş konmuş. Kalitesi sadece bununla değil aslında,hangi sahneye hangi ismin yerleştirileceği çok güzel düşünülmüş.Bunu yaparken çok titiz çalışıldığı da gün gibi ortada.


Dramaların en sevdiğim özelliği içinde sahip olduğu yalın anlatımı,bunun yanında verilen ayrıntılar.''Ayrıntı'' diyorum,hatta altını çizerek söylemek istediğim bir kelime bu.O ayrıntılar verildiği anda öylesine,gelip geçici şeyler gibi gözükür başlarda.Siz sadece o ana ait bir geçiş sanarsınız,bu dramalar konusunda sahip olacağınız en büyük yanılgı olacaktır.''Ayrıntı'' dediğim kelimenin içinde yer alan o sözleri,davranışları,mimikleri beyninize kazıyın derim.Kazıyın çünkü ilerleyen bölümlerde mutlaka karşınıza çıkacak bir andır o.Ya asansörde aşağıya inene kadar nefesinizi bırakmayarak tutulan bir dilek olup çıkar karşınıza, ya da 5'e kadar sayıp karşınıza çıkacak ve sizin o ilk gördüğünüz kişinin seveceğiniz kişi oluşunda gelip sizi buluverir.Ardından da My Girl'le bütünleşen tüm tınılar gibi,sizi en güzel yerinizden vuruverir.Sonra bir bakmışsınız ki sözlerini anlamadığınız halde o melodiyi mırıldanmaya başlamışsınız.Hatta o sahneyi ya da repliği düşünürken yüzünüze o güzel tebessümünüzü yerleştirmişsiniz.Drama dünyası iböyle bir şey işte; basit işleniş,basit konular,basit anlatım ama hepsini silip yok edebilecek güce sahip olan bu ayrıntıya yerleştirilmiş olan güzelliklerin varlığı.Güzelliklerinse çok abartılmayacağı, abartılmadığı gibi kendine hapsettirecek sihirde oluşuyla birlikte düşündüğüm her şeyin beni dramalar karşısında savunmasız bırakışı var bir de,My Girl'de bu isimlerden biriydi işte.My Girl eğlencenin dibine vuran biri isim,gülmeye sizi odaklatmayan ama olmadık anlarda sizi kahkalara boğdurabilen bir seyirlik.Sahnelerin hepsinde eğlence vermeyen ama stresi de sizden uzak tutan bir isim. Oyunculukların konuşturulduğu,her rolün üstesinden gelinen mimiklerle süslenmiş roller bütünü.Hepsine ek olarak da romantizmin eksik edilmediği,bunların yanında güzel repliklerin ve eğlenceli göndermelerin iliştirildiği isimlerden biri.My Girl izleyip de kim ''Leon,X Files ve James Bond'' göndermesini unutabilir ki?!Özellikle de Leon göndermesi,bu dizinin arkasında yer alanların Leon sever olduğunu rahatlıkla dile getirebilirim.En çok güldüğüm sahnelerden biriydi hatta,öte yandan 'horoz' sahnesini unutmak istemem hiç.Tam da Yoo Rin'den beklenen bir atakla diziyi eğlence kategorisine taşıyan anlardan biriydi.Asıl amacım unutulmaz müziklerine değinmekti,du dramayı izlerken hiç pişmanlık hissi yaşamadım,doğru zamanda izlemiştim çünkü.Doğru zaman diyorum ya,''My Girl'' öncesi ''1 Litre of Tears'' izlemiştim ve bu dramayı izleyenlerin ruh halimi rahatlıkla anlayacağını düşünüyorum.Bu nedenle My Girl benim için ilaç gibi gelen bir dramaydı,'ilaç gibi' diye söylenişim bu nedenleydi aslında.Ama beni asıl pişman etmeyişime inandıranı Sun Reun Bun Jjeum - Kyo'suydu. Bu şarkı beynime kazıdıklarımdan,her duyduğumda gözlerimi kapatıp da içimden 5'e kadar sayasım geliyor ya da her evden çıkışımda asansöre adımımı attığım anda nefesimi tutarak aşağıya inene kadar dileğimi tutasım.


Psykhe ve Aurora Borealis bunu beğendi.


My Girl

Genel Bilgi
Oyuncular
Lee Dong Wook - Seol Gong-chan
Lee Da Hae - Joo Yoo-rin
Lee Joon Ki - Seo Jung-woo
Park Si Yeon - Kim Seo-hyun
Seok-Hwan An
Hie-bong Byeon
Ran Choi
Chae-young Han
Bo-ra Hwang
Han-hun Jeong
Kye-hyeong Jo
Yong-rim Kim
Eon-jeong Lee
Hyun-kyoon Lee

Tanıtım Araçları

Üye degerlendirmesi
Görsellik
50%50%50%
5,0
Müzik
55%55%55%
5,5
Konu Anlatımı
50%50%50%
5,0
Genel
50%50%50%
5,0
2 kullanıcı oyladı 51% averajla
Eski 26 Nisan 2012, 23:17   #1
Çok Kişisel
Dikkat ısırır!.. Şaka
yapmıyorum...
 
Asabi
 
Aurora Borealis'ın Avatarı
 
Giriş Tarihi: 27 Kasım 2009
Mekan: İst.
Yaş: 37
Favori Anime: G.İ.T.Shell, Skip Beat!, Attack on titan.
Favori Manga: Skip Beat!, Attack on titan.
Mesaj: 2.620
Blog Girişleri: 54
Standart İlgi: My Girl

Lee Dong Uk' un ilk oyunculuğunu Scent Of A Woman da izlemiştim(izlemediysen izle güzeldi). ilk bir kaç bölüm bunu çok mu aradılar!? demiş olsamda peşin sıra yapımlarını izledim. Ammaaaa Lee Jun Gi: biri deseydi ki bana, "sen bu adamın oyunculuğuna hayran kalıcaksın" valla ... çook gülerdim) ancak kral ve soytardaki oyunculuğundan sonra nerdeyse bütün yapımları izledim. Tabi hiç biri kral ve soytarı kadar iyi değildi. burda da hakkatten sevmedim. Umarım gerçekten oyunculuğunu gösterebileceği iyi yapımlarda gene görme şansım olur. Neyse...

Gelelim hikayeye gerçi sana ne zaman yorum yazacak olsam tanıtımını gördükten ve içine kattığın yorumları okuduktan sonra bana ya izlemek düşerdi yada teşekkür etmek.)

Hikayede benim tabiki favori karakterim Seo Jeong U du( tabi o imajını saymıyorum ). O yüzden beni sonu kesmedi. Olması gerekenle, belkide bana göre bilmiyorum ama senaristin sanki seyirciden aldığı tepkiye dayanarak götürdüğü nokta, pek beni tatmin etmedi. Her ne kadar mutlu sonlar insanın yüzünde güzel bir tebessüm oluştursa da, sanki bu hikayeye mutlu son yakışmadı. Ha yapım kötümüydü tabiki değil.

Dramaların en sevdiğim yani Pembe diziler ya da Türk dizileri gibi gereksiz uzunluklara sahip olmaması. Belli kalıplar içindeki yapımlar da, sakız gibi uzatılan şeyler beni öldürüyor. Anacım; sevgilinin önce biri diğerini sonra diğeri öbürünü aldatır. Sonra barışır. Sonra gene ayrılır. Ölümden döner.(hiç kurşun isabet etmeyen arkadaşları saymıyorum yada kedi gibi 9 canlı olanları!) Tabi bu döngü 40 kez sürdükten sonra "ne olursa olsun ben seni seviyorum" geyiğine dayandırılıp evlendirilir ya da biri öldürülür. Ne gereği var vur gitsin!........) sanki herifler Supernatural yada game of thrones çekiyorda konuyu uzattıkça uzatıyorlar. Korenin dizi mantalitesi bu açıdan iyi. Ha birde senin dediğin gibi müzikler. Bu dizide benim tarzım yoktu ama çok alakasız dizileri sırf müzikleri için izlediğimi hatırlıyorum. neyse düştü çenem gidim ben en iyisi yoksa yazarım daha) ve ola ki Worlds Within' i izlersen yorumlarını duymak isterim. Her zamnaki gibi harika bir tanıtım. ellerine sağlık
Squaw ve Psykhe bunu beğendi.
__________________
The past will often attack the present with the pain of your memories..
Yanıma keyfimin kahyasını, paşa gönlümü ve tepemin tasını alarak burnumun dikine gitmeye bayılıyorum...
BayanAurora Borealis Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26 Nisan 2012, 23:34   #2
Seni
 
Suspus
 
hione'ın Avatarı
 
Giriş Tarihi: 01 Eylül 2009
Mekan: İstanbul/Ataşehir
Yaş: 34
Mesaj: 377
Standart İlgi: My Girl

yalanların içinde beni en çok güldüren sürekli bahsi geçen 63. binayla ilgili olan bir yalanı vardı, işte 'kore bir saldırı altında olduğunda başkanlık binasından çıkan bir ışının yine yakınlardaki kuleden sekerek en son 63. binaya geleceğini burdan da saldırı engelleyeceğini' fln gibisinden bir hikaye anlatıyordu hatta çocuk bak işte bunu bende biliyorum dior bunun üzerine kız bu hikayeyi ilk kendisinin uydurduğunu söleyince çocuk direk inanıyor ve bir süre sonra ise sölediğinin yalan olduğunu itiraf ediyordu bilmiyorum hatırlatabildim mi izleyenlerin gözünde ama o sahneye baya gülmüştüm, çünkü rin'in sölediği her yalana koşulsuz inanıyordu direk, gerçi buna sebep, kızımızın yalan söleme konusunda usta olmasının da büyük bir etkisi vardı zira dier çocukla (bu dier çocuk dediğim şahıs hakkında da bişiler sölemek istiyorum kendisi için yaşayan bishounen demek istiyorum çok ilginç bir tipi vardır) bi yerde yemek yerken zehir gibi acı olan bir biber (başka bişide olabilir bu biber die kalmış aklımda) için hiçte acı değil diyerek karşısındakinin de meraktan tadına bakmasını sağlamıştı , bunların haricinde kar yağma muhabbeti (izleyenler bilirler) ve birde şu sallayınca içinde kar yağıyormuş gibi görünen camdan oyuncağın muhabbeti güzeldi, onun kırılmasıyla yalanlardan oluşan dünyanında kırılması gibi pek çok güzel detayda vardı içinde, müziklerine ve diğer ayrıntılara sağolsun squaw ztn değinmiş ben geride kalan 3-5 kırıntıyı topladım işte uzun lafın kısası eğlenceli güzel bir seriydi tavsiye edilir ...
Psykhe bunu beğendi.
__________________


Son Düzenleme hione tarafından 26 Nisan 2012 23:37 de yapıldı.
Bayhione Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26 Nisan 2012, 23:42   #3
Nefes almanın zorlaştığı
topraklar...
 
Bitkin
 
Squaw'ın Avatarı
 
Giriş Tarihi: 31 Ağustos 2009
Mekan: İzmir
Favori Anime: Rose Of Versailles, Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen, Touch ve Legend of the Galactic Heroes
Favori Manga: Rurouni Kenshin,Fruits Basket,Nana,Mars, Rough, TenNai ve Lovely Complex..
Mesaj: 2.294
Standart İlgi: My Girl

@worless
Lee Dong gibi tipleri severim aslında,abartısız kendinde bulunan sakin bir hava.Böylesi tiplerin altına hep bir sevimlilik yattığına inanıyorum. Beni sen mi çok iyi anlıyorsun yoksa senin yorumlarını mı takip ediyorum bilmiyorum worli ama daha tanıtımı açmadan o Scent of Woman'ı planıma atmıştım.Puanının yüksekliği de gözümden kaçmadı.Bir kere adı bile yeter bunun.

Lee Joon konusunda sana ne kadar katıldığımı bilemezsin,dizideki tipi için daha dün Best'le çekiştirdiğimiz bir isimdi.Hatta bu rekabet sonuçlarından da yakınmıştık çünkü Drama'larda Oppa'lar esas kızımız için hep emek verir ama kızı umursamaz,gururlu, haşarı, serseri ve aynı zamanda buz dağı olan esas oğlanlarımız kapar. Bu da kötü bir durum aslında ama işte bu noktada sana Cain and Abel diyorum bak,onu izle.Ha bir de bu durumu MiSa'da yaşamadım,gerçi onun finali bambaşkaydı.Yine de totalden baktığımızda dramalarda durum böyle maalesef,o sevilesi Oppa'lar hep kaybeden taraf. Mutlu son severim evet ama burda pek uymuyordu dediğin gibi,yine de Yoo Rin sevince insan onun mutluluğunu istiyor sanki.

“ Orjinal Gönderi : worless Mesajı Görüntüle

Dramaların en sevdiğim yani Pembe diziler ya da Türk dizileri gibi gereksiz uzunluklara sahip olmaması. Belli kalıplar içindeki yapımlar da, sakız gibi uzatılan şeyler beni öldürüyor. Anacım; sevgilinin önce biri diğerini sonra diğeri öbürünü aldatır. Sonra barışır. Sonra gene ayrılır. Ölümden döner.(hiç kurşun isabet etmeyen arkadaşları saymıyorum yada kedi gibi 9 canlı olanları!) Tabi bu döngü 40 kez sürdükten sonra "ne olursa olsun ben seni seviyorum" geyiğine dayandırılıp evlendirilir ya da biri öldürülür. Ne gereği var vur gitsin!........) sanki herifler Supernatural yada game of thrones çekiyorda konuyu uzattıkça uzatıyorlar. Korenin dizi mantalitesi bu açıdan iyi. Ha birde senin dediğin gibi müzikler. Bu dizide benim tarzım yoktu ama çok alakasız dizileri sırf müzikleri için izlediğimi hatırlıyorum. neyse düştü çenem gidim ben en iyisi yoksa yazarım daha) ve ola ki Worlds Within' i izlersen yorumlarını duymak isterim. Her zamnaki gibi harika bir tanıtım. ellerine sağlık
Benim de bu yorumunun üzerine eklenecek bir şeyim yok worli,çok güzel bir karşılaştırma yapmışsın. Dramaların müziklerini de ayrı yere koymaya başladım nedense,son izlediğim Dong Yi'de bu konuda çok başarılı.Uluslararası bir Tenor'un varlığı da eşlik etmiş ve birkaç müziği var beni benden alan.Tarihi dizilere yakışacak tonda hepsi.Neyse bu ara söz konusu drama olunca benim de çenem düşüyor feci. Son tavsiyeni de dikkate alıp bir ara değerlendireceğim inşallah,beni anlayan biri olarak yorumlarını esirgemediğin için teşekkür ederim canım.Her zamanki gibi yazdıklarını okuması çok keyifliydi.

Ekleme:


@hione
Güzel noktaları yakalmışsın,eklemeler için teşekkürler.Özellikle o 'acı biber' sahnesiyle yapılan yalanların inandırılmasına değinilen sahne benim de en sevdiklerimdendi.Orda çok güzel bir açıklama getiriyordu kızımız.Onun dışında şu lazer olayı çok eğlenceliydi harbiden,zaten dizinin güzelliği buz dağımızın kıza direnmeden devamlı inanması oluyordu ki bu da çok eğlenceli sahneleri beraberinde getiriyordu.

Kar olayı en sevdiklerimdendi aslında,özellikle de her kar yağdığında kızın yokluğunda bile biriktirilen o biblolar beni benden aldı ama en güzeli de dediğin şu ''dünya betimlemesi'', kırılmasıyla birlikte ''yalancının mumunun yatsıya kadar yanması'' olayının bağdaştırılması çok hoş bir ayrıntıydı.Kar yağmayla ilgili buz dağımızın asistana hava durumunu sorma sahneleri de güzeldi bence,gururlu erkeğimizden böyle bir şey beklenmeyeceği için baya hoş durumlara düşüyordu.
__________________
A Shinsengumi is a Shinsengumi...
A Wolf is a Wolf...
And a Manslayer is a Manslayer...
Right Battousai?

Çevirmen olmak isteyenler
uploader olmak isteyenler
Manga Editörü Olmak isteyenler
Encoder Olmak isteyenler

Son Düzenleme Squaw tarafından 27 Nisan 2012 16:29 de yapıldı.
BayanSquaw Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26 Nisan 2012, 23:53   #4
Çok Kişisel
Dikkat ısırır!.. Şaka
yapmıyorum...
 
Asabi
 
Aurora Borealis'ın Avatarı
 
Giriş Tarihi: 27 Kasım 2009
Mekan: İst.
Yaş: 37
Favori Anime: G.İ.T.Shell, Skip Beat!, Attack on titan.
Favori Manga: Skip Beat!, Attack on titan.
Mesaj: 2.620
Blog Girişleri: 54
Standart İlgi: My Girl

OOO besto sende fena sarmışsın bakıyorum. Aslında ben kerimden bekliyordum yorumu şaşırdım, sevindim bu hafta içi bir akşam çaya geliyorum anacım hazırlıklı olun ve evet doğru hatırlıyorsun "ayak üstü yalan makinesi" hatun. "jetonu at. Sana yalan üretsin" misali

@ Squ chain and able' a bu hafta izleyeceğim. Kafamı biraz dağıtıp izleyeyim dedim. ve sana tavsiye ettiğim yapım tamamen dramaları anlatan bir hikaye ..
Ve şu muuuzzziiik arşivinden bir iki parçayı alayım bende yavrum
__________________
The past will often attack the present with the pain of your memories..
Yanıma keyfimin kahyasını, paşa gönlümü ve tepemin tasını alarak burnumun dikine gitmeye bayılıyorum...
BayanAurora Borealis Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26 Nisan 2012, 23:58   #5
Nefes almanın zorlaştığı
topraklar...
 
Bitkin
 
Squaw'ın Avatarı
 
Giriş Tarihi: 31 Ağustos 2009
Mekan: İzmir
Favori Anime: Rose Of Versailles, Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen, Touch ve Legend of the Galactic Heroes
Favori Manga: Rurouni Kenshin,Fruits Basket,Nana,Mars, Rough, TenNai ve Lovely Complex..
Mesaj: 2.294
Standart İlgi: My Girl

“ Orjinal Gönderi : worless Mesajı Görüntüle

OOO besto sende fena sarmışsın bakıyorum. Aslında ben kerimden bekliyordum yorumu şaşırdım, sevindim bu hafta içi bir akşam çaya geliyorum anacım hazırlıklı olun ve evet doğru hatırlıyorsun "ayak üstü yalan makinesi" hatun. "jetonu at. Sana yalan üretsin" misali

@ Squ chain and able' a bu hafta izleyeceğim. Kafamı biraz dağıtıp izleyeyim dedim. ve sana tavsiye ettiğim yapım tamamen dramaları anlatan bir hikaye ..
Ve şu muuuzzziiik arşivinden bir iki parçayı alayım bende yavrum
Ooo sen bilmiyorsun,o ne alttan götürüyor işi.İzlemediği drama kalmayacak yakında. Benden bile daha önde,Sensei'm oluyor kendisi. ahaha

Ayıpsın bebeğim,msn'de yakalaştığımızda önüne sereceğim merak etme hiç.Girdiğimde dürterim seni. Annem bile bu Dong Yi'nin müziklerini açtırıp açtırıp dinliyor,zaten dizinin de fanı. Cain and Abel yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum worli,ona göre.
__________________
A Shinsengumi is a Shinsengumi...
A Wolf is a Wolf...
And a Manslayer is a Manslayer...
Right Battousai?

Çevirmen olmak isteyenler
uploader olmak isteyenler
Manga Editörü Olmak isteyenler
Encoder Olmak isteyenler

Son Düzenleme Squaw tarafından 27 Nisan 2012 00:04 de yapıldı.
BayanSquaw Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27 Nisan 2012, 00:05   #6
Seni
 
Suspus
 
hione'ın Avatarı
 
Giriş Tarihi: 01 Eylül 2009
Mekan: İstanbul/Ataşehir
Yaş: 34
Mesaj: 377
Standart İlgi: My Girl

ne demek efenim, zaman ve mekan sölemeniz yeterli sizinle çay içme şerefine nail olacağımdan ötürü büyük bir mutluluk içindeyim şaka bi yana şu bahsettiğin kitabıda getirmeyi unutma, diğer kitap biteli bayaa bi oldu sırf vizeler geçsin die bekliordum onlardan da kurtuldum kitap değiş tokuşu yapabiliriz artık, hatta varsa taşınabilir bir hdd'den bana tavsiye edeceğin yapımlarıda yanında getirebilirsin zira 8mb olan bağlantım 1mb düştüğünden bişileri indirmek eziyet oluyor şu aralar ne yazık ki , neyse dediğim gibi bi telefon uzağındayım (hatta daha yakında olabilir ) alo demen yeter ...
__________________

Bayhione Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27 Nisan 2012, 00:18   #7
Çok Kişisel
Dikkat ısırır!.. Şaka
yapmıyorum...
 
Asabi
 
Aurora Borealis'ın Avatarı
 
Giriş Tarihi: 27 Kasım 2009
Mekan: İst.
Yaş: 37
Favori Anime: G.İ.T.Shell, Skip Beat!, Attack on titan.
Favori Manga: Skip Beat!, Attack on titan.
Mesaj: 2.620
Blog Girişleri: 54
Standart İlgi: My Girl

“ Orjinal Gönderi : hione Mesajı Görüntüle

ne demek efenim, zaman ve mekan sölemeniz yeterli sizinle çay içme şerefine nail olacağımdan ötürü büyük bir mutluluk içindeyim şaka bi yana şu bahsettiğin kitabıda getirmeyi unutma, diğer kitap biteli bayaa bi oldu sırf vizeler geçsin die bekliordum onlardan da kurtuldum kitap değiş tokuşu yapabiliriz artık, hatta varsa taşınabilir bir hdd'den bana tavsiye edeceğin yapımlarıda yanında getirebilirsin zira 8mb olan bağlantım 1mb düştüğünden bişileri indirmek eziyet oluyor şu aralar ne yazık ki , neyse dediğim gibi bi telefon uzağındayım (hatta daha yakında olabilir ) alo demen yeter ...
Not: modemi resetleyince benim bağlatım gene 8 mb se dönüyor hep b' dene istersen

Teveccühünüz efendim. sizin gibi geleceğin güçlü bir isminden bu kelimeleri duymak beni onure etti. (SS lerin faydasından mı ne) Filmler taşınabilirde ama dizilerin hepsini tutmuyorum. İzleyip uçurduklarım çok. Ama olanları getirirm. Vay kitap bitti ha inanamıyorum besto süpersin salı yada çarşamba tahmini, her zamana ki mekanda o vakit. Ben seni ararım.

@ squ; hakkatten besto hepimizi sollamış baksana
"Lee Joon konusunda sana ne kadar katıldığımı bilemezsin,dizideki tipi için daha dün Best'le çekiştirdiğimiz bir isimdi" diyorsun pes şaştım kaldım. Ve dizi ile ilgili o acı biber sahnesi benimde çok tuttuğum bir sahne. yalanın yalan olduğu değil, söyleyenin inanıp inanmadığı önemli sen inanıyorsan herkes inanır. doğru bir tespit. Birde sevdiğim kızın Kar adam benzetmesi olmuştu...
__________________
The past will often attack the present with the pain of your memories..
Yanıma keyfimin kahyasını, paşa gönlümü ve tepemin tasını alarak burnumun dikine gitmeye bayılıyorum...
BayanAurora Borealis Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27 Nisan 2012, 00:32   #8
Seni
 
Suspus
 
hione'ın Avatarı
 
Giriş Tarihi: 01 Eylül 2009
Mekan: İstanbul/Ataşehir
Yaş: 34
Mesaj: 377
Standart İlgi: My Girl

ne yazık ki artık o taktiği yemiyor, sağlam bi sisteme geçmişler kota doldumu anında 1mb düşüyor netin en azından bizim buralarda herkesin öle,

o ss ler konusunda şimdi bi beddua edicem bırak hdd'en pc'in yanıcak direk ama neyse büyüklük bende kalsın (her ne kadar büyük olan sen olsanda ) kitap biteli 2 hafta oluyor neredeyse ama sınavlar araya girdiğinden sesimi çıkarmamıştım en kısa zmnda görüşmek dileğiyle o zmn haber beklicem senden,

son olarak; sollamak ne kelime efenim haddime mi? sizin gibi bir uzakdoğu film ekspertinin yanına bile yaklaşamam, nacizane bir kaç tane izlediğim yapım var işte, buda onlardan biri sadece
__________________

Bayhione Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27 Nisan 2012, 16:07   #9
Nefes almanın zorlaştığı
topraklar...
 
Bitkin
 
Squaw'ın Avatarı
 
Giriş Tarihi: 31 Ağustos 2009
Mekan: İzmir
Favori Anime: Rose Of Versailles, Rurouni Kenshin: Tsuiokuhen, Touch ve Legend of the Galactic Heroes
Favori Manga: Rurouni Kenshin,Fruits Basket,Nana,Mars, Rough, TenNai ve Lovely Complex..
Mesaj: 2.294
Standart İlgi: My Girl

“ Orjinal Gönderi : worless Mesajı Görüntüle

@ squ; hakkatten besto hepimizi sollamış baksana
"Lee Joon konusunda sana ne kadar katıldığımı bilemezsin,dizideki tipi için daha dün Best'le çekiştirdiğimiz bir isimdi" diyorsun pes şaştım kaldım. Ve dizi ile ilgili o acı biber sahnesi benimde çok tuttuğum bir sahne. yalanın yalan olduğu değil, söyleyenin inanıp inanmadığı önemli sen inanıyorsan herkes inanır. doğru bir tespit. Birde sevdiğim kızın Kar adam benzetmesi olmuştu...
Yaaa,öyle ama onu yoldan çıkaranlardan biri benim,diğeri de sen misin yoksa? MiSa'yı bi izlettim,şimdi benden daha usta Drama'cı oldu.

Kardan adam! (ღˇ◡ˇ)♥
Aman Allah'ım ben en sevdiğim olayı atlamışım.Utandım şimdi kendimden,özellikle de Seo Jung Woo'un,Yoo Rin için yaptığı;

Spoiler:
Kardan adam sürprizi dizide en sevdiğim ayrıntılardan biriydi.Böyle bir romantiklik yoktur eminim.Çok güzel bir jest yaptı,hatta ordaki sözleri de süperdi. ♥


Off işte Jung Woo yanlış yerdesin çocuğum,bu taraflara gel sen.

Ayrıntılar zaman geçtikçe aklıma geliyor,bir tane daha geldi bak şimdi. Yalanı gerçek yapan para ayrıntısı;Yoo Rin,

Spoiler:
Gong Chan'ın eline tutuşturmuştu ve yalan söylediğinde o parayı elinde tutarsan karşındakilerin yalanına inanmasını gerçekleştiriyordu.Bir de yıldız olayı,hatta Yoo Rin bir sahnede Gong Chan için ''benim yıldızım'' diyordu.


Ben konuştukça diziyi oturup baştan alacağım bu gidişle.
Aurora Borealis bunu beğendi.
__________________
A Shinsengumi is a Shinsengumi...
A Wolf is a Wolf...
And a Manslayer is a Manslayer...
Right Battousai?

Çevirmen olmak isteyenler
uploader olmak isteyenler
Manga Editörü Olmak isteyenler
Encoder Olmak isteyenler
BayanSquaw Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yorum

Etiketler
500, anime, basit, drama, roman, son


Tanıtımı görüntüleyen aktif kullanıcılar: 1 (0 üye ve 1 misafir)
 
Tanıtım Araçları

Gönderi Kuralları
Kendi yeni konularını düzeltemezsin
Kendi mesaj cevap yazamazsın
Kendi mesaj eklentilerini düzeltemezsin
Kendi mesajlarını düzeltemezsin

BB Kod Açık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are AçıkForum saati Türkiye saatine göredir. GMT +3. Şuan saat: 09:41.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Yasal Uyarı : Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. Yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız animemangatr@gmail.com e-posta adresine bildirebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz başlıklar en geç 2 (iki) gün içerisinde site üzerinden kaldırılacaktır!

Dost Siteler